Франківська “Говерла” боротиметься за вихід у фінал Вищої ліги

Франківська “Говерла” зуміла святкувати вольову перемогу у Кременчуці та продовжує боротьбу у баскетбольній Вищій лізі.

Господарі паркету, програвши першу гру, налаштувались на вчорашній поєдинок як на останній бій, адже у випадку поразки припинили б боротьбу за медалі “вишки”, пише видання “Спорт.if.ua“.

Як і в франківському матчі, “слони” взялися за справу одразу і на велику перерву пішли за переваги у вісім очок – 45:37.

Та вже у третій чверті “ведмеді” доволі швидко нівелювали відставання і повернули інтригу у зустрічі. Все найцікавіше команди приберегли на заключний відрізок гри, в якому підопічні Павла Піскарьова приголомшили своїх суперників, включивши максимальні швидкості і у підсумку вирвали перемогу – 76:88. У сладі “говерлян” найвлучнішим став Олександр Шостуха, що накидав у кошик суперників 18 очок.

Вже 13 квітня “Говерла” зіграє перший матч у півфінальній серії плей-офф проти миколаївського “Ніко-Баскет”. Дана стадія триватиме до трьох перемог. Більш детальний розклад 1/2 фіналу очікуйте на нашому сайті згодом.

Баскетбол. Чоловіки. Вища ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (2 гра)
БК “Кремінь” (Кременчук) – БК “Говерла” (Івано-Франківськ) 76:88 (24:20, 21:17, 13:20, 18:31)
Рахунок у серії – 0:2.