Німецький холдинг будуватиме завод у Бурштині: в місті запрацював офіс з реєстрацією працівників. ФОТО

У Бурштині вже цьогоріч мають розпочатися роботи по будівництву заводу. Цю інформацію раніше підтвердила і міський голова Бурштина Роксолана Джура. Днями  у місті запрацював офіс компанії.

Про  це  у фейсбук-спільноті “Типовий Бурштин” написав Володимир Литвинов. Наразі усі бажаючи працювати в компанії “Леоні” можуть заповнити анкету.

В кінці травня компанія буде направляти людей на навчання на завод “Леоні” в місто Стрий. Відрядження триватиме  з понеділка по п’ятницю з проживанням в Стрию. У вересні планується відкриття заводу в Рогатині в орендованому приміщені. Бурштин кінець 2019-го початок 2020-го, — йдеться у повідомленні.

До слова, на Прикарпатті уже функціонує такий завод, адже 29 вересня 2017 року Президент України Петро Порошенко у Коломиї урочисто відкрив новий завод компанії “Leoni AG”.

 

Чутки про завод у Бурштині ширилися і в 2017 році. Правда, без підтвердження практичного. Тепер кажуть, що остаточно таки будівництво буде.

Попередньо завод планують розташувати  на території частини індустріального парку: виїзд з Бурштина перед Насташином. Компанія потребує 12 гектарів землі і там вона є.

Самі ж бурштинці упевнені, що це історичний момент і з нетерпінням чекають заводу на території міста.

Довідково:

Leoni AG — німецьке холдингове акціонерне товариство. Компанія була заснована в 1917 році і є одним із найстаріших підприємств Німеччини. Холдинг “Leoni AG” був заснований в 1917 році.

Leoni AG вже має один завод в Україні — ТзОВ “Леоні Ваєрінг Сістемс УА ГМБХ”. Підприємство розташоване в селі Нежухів Стрийського району Львівської області і працює з 15 липня 2003 року. Завод, побудований у рекордно короткі терміни — 11 місяців, виробляє електричні кабельні мережі для автомобілів “Опель”, “Порше”, “Ауді”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...