“Ощадбанк” хоче орендувати землю у центрі Франківська

Держаний ощадний банк України просить передати в оренду комунальну ділянку землі в центрі Франківська площею 0,0834 гектари для обслуговування орендованого адмінприміщення банку.

Рішення про передачу в оренду даної земельної ділянки чиновники розглядали сьогодні, 4 червня, на засіданні постійної комісії облради з питань аграрної політики.
“Ощадбанк” хоче орендувати територію, на вулиці Гетьмана Мазепи, 14 для будівництва та  обслуговування будівель кредитно-фінансових установ. Комісія поки не визначилась із термінами оренди та розмірами орендної плати. Однак вартість цієї площі землі становить 2,9 мільйонів. “Ощадбанк” просить плату в розмірі 3-4 % від суми. Однак, члени  комісії зійшлись на думці, що це занизький відсоток для такої банківської установи. 
Ми рекомендуємо не менше 8 %, а далі хай вирішує обласна рада, – підсумував голова комісії.
Чиновники наголосили, що діяльність банку на орендованій землі не повинна приносити дискомфорт жителям та гостям Івано-Франківська.
Ощадбанк вже давно орендує дане приміщення. Зараз виникає питання і оренди приміщення, і землі. Ми постійно стараємось працювати, аби мешканцям було комфортно, – пояснює представник “Ощадбанку”.
Чиновники підтримали дане рішення та передали на розгляд сесії, мовляв, інакше не зможуть отримувати орендну плату. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...