Франківські поліцейські перевірили, як живуть маленькі представники ромської національності. ФОТО

Для працівників ювенальної превенції головним завданням є дотримання прав дітей незалежно від їх етнічного походження, соціального статусу чи інших факторів.

Зокрема, івано-франківські ювенальні поліцейські сьогодні цікавилися ситуацією щодо забезпечення інтересів та потреб неповнолітніх представників ромської національної меншини, які наразі з родинами тимчасово проживають на території обласного центру Прикарпаття.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук, для цих дітей нерідкістю є втрата або й повна відсутність будь-яких ідентифікаційних документів особи, що призводить до неможливості забезпечення їх соціального захисту. Тож поліцейські передусім намагаються виявляти такі випадки та сприяти їх усуненню. Також під час відвідин місць постійного та тимчасового проживання осіб ромської національності працівники поліції роз’яснюють батькам обов’язки щодо забезпечення необхідних умов життя і виховання неповнолітніх дітей, застерігають від втягнення дітей у злочинну діяльність, використання малолітніх дітей для заняття жебрацтвом.

Крім того, працівники ювенальної превенції наголошують батькам, що їх діти шкільного віку мають право на отримання загальної середньої освіти та радять як його реалізувати.

Читайте також: У центрі Франківська пенсіонерка цеглою дряпала припарковане авто. ФОТО

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...