Чому покупці “АТБ” певні в якості товарів на полицях?

Відома мережа не просто контролює безпеку продукції, але й залучає до процесу такого контролю власних клієнтів.

Літня пора традиційно стає випробуванням для нервів звичайних господинь. Адже, окрім проблеми пошуку товарів за нормальною ціною з’являється “головний біль”, пов’язаний із якістю продукції. На щастя, на Івано-Франківщині працює торговельна мережа, яка вирішує всі ці питання разом, бо забезпечує покупців не лише доступними, а й гарантовано якісними товарами.

Найголовнішим критерієм вибору продукту є його безпека. Саме тому наша торговельна мережа уважно стежить за якістю товарів, – пояснює Рита Печериця, начальник відділу контролю якості продукції ТОВ “АТБ-маркет”.

За її словами, завдяки системі перевірки товарів потрапляння неякісних продуктів на полиці практично виключено.

Щомісяця лабораторним випробуванням піддають більше ніж 1000 зразків продукції різних товарних груп. Продукти перевіряють за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками та показниками безпеки, – розповідає Рита Печериця.

Перевірки бувають планові та позапланові. Під час перших співробітники безпосередньо з полиць у певній послідовності за спеціальним графіком відбирають товари, які відправляють на детальний лабораторний аналіз.

Перша група – швидкопсувні продукти та дитяче харчування. Їх ми перевіряємо щомісяця. Друга група – всі інші продукти – проходять контроль один раз на квартал, а промислові товари – раз на півроку, – уточнює Рита Печериця.

Щодо позапланових перевірок, то їх розпочинають, якщо на якийсь конкретний товар надходить більше двох скарг від споживачів. А це, слід визнати, дуже дієво, якщо брати до уваги масштаби роботи мережі: наразі нараховується 954 магазини в 247 населених пунктах країни. Статистика свідчить: щодня в “АТБ” купують продукти понад 3,5 млн наших співвітчизників.

Сьогодні вдосконаленням систем контролю в “АТБ” займаються ще й міжнародні фахівці. З літа 2017 року магазини мережі проходять аудит і сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005. У його основі лежать принципи НАССР (HazardAnalysisandCriticalControlPoints – система “Аналіз ризиків і критичні точки контролю”). Йдеться про визнану на світовому рівні концепцію контролю якості та безпеки.

Не дивно, що в “АТБ” не сумніваються в якості товарів, які лежать на полицях. Більш того, переконатися у ній мережа пропонує кожному клієнтові.

Наша компанія вважає кожного відвідувача магазинів “АТБ” не лише покупцем, але й партнером, що сприяє підвищенню рівня та якості обслуговування. Тільки спільні зусилля у цьому напрямку дозволяють досягати високих результатів і гарантувати свіжість товарів, які реалізують у магазинах торговельної мережі, – говорить Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ “АТБ-маркет”.

Зокрема, йдеться про спеціальну програму “Гарантія свіжості”. Тим, хто ще не знає, розповімо про неї. Якщо покупець випадково придбав прострочений товар чи побачив його у магазині, компанія повертає гроші у трикратному розмірі вартості даного товару.

Повернення коштів здійснюється у формі грошової винагороди. Умови програми поширюються на всі товари, які реалізують у магазинах “АТБ”. У цьому і полягає партнерський принцип побудови взаємин із покупцями, – підкреслює Наталія Шаповалова.

На правах реклами

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...