Суд відхилив апеляцію депутата обласної ради, якого спіймали на корупційному правопорушенні

Постановою Івано-Франківського міського суду у червні поточного року депутата Івано-Франківської обласної ради визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП).

Посадовець, у порушення вимог ст. 52 Закону України “Про запобігання корупції”, придбавши у листопаді 2017 року автомобіль вартістю понад 160 тис. грн, несвоєчасно повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, депутат подав апеляційну скаргу, в якій просив суд закрити провадження у справі за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Прокуратурою Івано-Франківської області забезпечено участь в апеляційному розгляді вказаної справи, з посиланням на вимоги закону доведено факт вчинення депутатом адміністративного правопорушення та спростовано доводи апеляції.

Як результат, апеляційна скарга депутата обласної ради залишена без задоволення, а постанова Івано-Франківського міського суду щодо нього – без змін.

Додамо, що минулого року фігуранткою схожої справи була представниця партії “Воля – Рух Нових Сил” Марія Рудик, бо не повідомила НАЗК про про суттєві зміни в майновому стані, зокрема, придбання позашляховика.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...