Виконком визначив години пільгового проїзду для школярів та студентів

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про пільговий проїзд учнів у міському транспорті. 

Було вирішено, що пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування буде здійснюватися за наявності учнівського квитка:
– щоденно з 7:00 до 19:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул;
– щоденно з 7:00 до 21:00 год. для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, за винятком вихідних, святкових днів і канікул;
– у суботу з 7:00 до 21:00 год. для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 та Української гімназії № 1.
Пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування діє до 31 грудня 2020 року.
Студентам вищих навчальних закладів денної форми навчання усіх рівнів акредитації та студентам професійно-технічних навчальних закладів при наявності дійсного студентського або учнівського квитка встановлено пільгову плату за проїзд в електротранспорті у розмірі 50% від вартості квитка.

При не виконанні водіями громадського транспорту рішення виконавчого комітету потрібно звертатись в 203 кабінет управління транспорту та зв’язку, вказавши час , коли було здійснено порушення, номер маршруту, реєстраційний номер транспортного засобу.

Читайте також: Як франківцям отримати пільгову картку для проїзду в транспорті

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...