Вартість одного дня харчування франківської породіллі зросла з 19,00 до 40,00 гривень. ФОТО

В КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” покращилось харчування породіль. Це стало можливим завдяки сумі у 380 тисяч гривень, яку виділили  з міського бюджету на покращення харчування жінок після пологів.

Про це МІСТО інформує з посиланням на КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр”.

На харчування породіль  на 2018 рік по субвенції було виділено 900 тис. грн.,  ще 150 тис. виділили з міського бюджету. В серпні з міського бюджету додали ще  380 тисяч грн. Таким чином вартість одного дня харчування породіллі зросла з 19,00 до 40,00 грн.

Наразі у раціон харчування породіль  у КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” входять такі продукти, як:  м’ясо, печінка, риба, сардельки, сир твердий, курятина, кефір  та інколи йогурти.

У нас харчування  – чотири рази в день, дуже смачне,- розповідає породілля Світлана Афанасьєва,- На обід, на приклад,  дають суп, гарнір і м’ясо, або рибу, чи печінку,  а ще салат з моркви чи бурячка. На сніданок  у нас  – чай чи кава з молоком, млинці, сирники, хліб з маслом. Їжа  мені подобається. Чоловік рідко мені приносить щось поїсти. Я переважно тут їм.

Ще одна породілля – Марія –  розповідає, що також задоволена їжею:

Харчують добре. Дають два сніданки, обід і вечерю. Всього достатньо, їжа смачна,- зазначає новоспечена мама.

Як писало МІСТО, франківців обурив склад “смачного” сніданку в міському пологовому будинку. Директор установи Сергій Стефанко пояснив, що на харчування однієї пацієнтки перинатального центру виділяють 19 гривень на день. Згодом про харчування міських породіль заговорила й начальниця відділу охорони здоров’я Марія Бойко, яка запевнила, що в харчування пацієнток міського пологового будинку додадуть молочні продукти.

Після публікацій скандальних фото з двома скибками хліба та чаєм, які жінки у франківському перинатальному центрі отримують на сніданок, меню в закладі змінилося на краще.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...