Івано-Франківська будівельна компанія “M Group Development” перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп”

Будівельна компанія з Івано-Франківська “M Group Development” перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп”.

Компанія “M Group Development” (М Груп Девелопмент) отримала сертифікат переможця у двох номінаціях від премії “Український будівельний олімп” – “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, а також “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла” за масштабне будівництво в прикарпатському регіоні і в польському місті Жешуві.

Щорічно професійна премія “Український будівельний олімп” обирає найкращі компанії-забудовники, які зробили значний внесок у розвиток галузі, ввели в експлуатації великі будівельні об’єкти, а також ті, що використовують новітні та інноваційні технології будівництва.

Нещодавно експертна рада премії почала розглядати документи компаній-номінантів. З-поміж найуспішніших компаній обиралися найкращі. При відборі враховувалась публічна інформація про діяльність девелоперської компанії, експертна оцінка галузевих фахівців, а також відомості з професійних асоціацій.

Детальніше у відео:

Читайте також: Будівельна компанія “M Group Development” (Мельник) розпочинає нові грандіозні проекти в Івано-Франківську

Comments are closed.

Loading...