Майбутні лікарі складатимуть ЗНО з математики або фізики

Для вступників 2019 року анонсували нові зміни: майбутні лікарі складатимуть ЗНО з математики або фізики.

МОНУ змінили умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Серед нововведень – зміни для вступників в медичні заклади.

Як повідомлено на сайті МОН, окрім української мови, для спеціальностей “Охорони здоров’я”  профільними предметами є біологія або хімія (другий конкурсний предмет), фізика або математика (третій конкурсний предмет).

Введення  фізики або математики як третього профільного предмета є одним з кроків на шляху до інтеграції української медицини в міжнародну практику.  Сучасна доказова медицина – точна природничо-наукова дисципліна, і лікарю необхідно мати знання з фізики, хімії, біології та математики. Окрім того, фізика та математика визначають логічне мислення та вміння аналізувати. У більшості європейських країн складання іспиту з цих предметів для вступу до медичного університету є поширеною практикою”, – зазначає заступник міністра Олександр Лінчевський.

Щоби вступити на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина” та “Педіатрія”, абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів.

Для спеціальності “Фармація, промислова фармація” конкурсний бал з профільних предметів має становити понад 130 балів.

Нові умови прийому  прийняті в рамках стратегії розвитку медичної освіти МОЗ України. Такі зміни спрямовані на поліпшення якості освіти лікаря, указано на сайті МОН.

Із відповідним наком можна ознайомитися тут.

Читайте також: ЗНО-2019: стали відомі дати реєстрації та проведення пробного тестування

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...