ПриватБанк пограбували майже на два мільйони гривень

ПриватБанк гарантує винагороду 100 тис. грн за упіймання грабіжників інкасаторського авто в Київській області.

Як повідомили в службі безпеки банку, сьогодні вранці під час планової інкасації банківського відділення на інкасаторський автомобіль ПриватБанку було скоєно напад групою невідомих злочинців. Збивши водія-інкасатора викраденим автомобілем і заблокувавши виїзд інкасаторського авто, погрожуючи застосуванням зброї і фізичної сили, грабіжники змогли заволодіти касетами з грошима для банкомату й втекти.

Водій інкасаторського автомобіля отримав тілесні ушкодження. За даними СБ банку, з інкасаторського авто викрадено 1,8 млн грн в спеціальних касетах, призначених для завантаження банкоматів, що значно знижує шанси грабіжників уникнути відповідальності.

Через кілька хвилин після скоєння злочину в регіоні було оголошено план “Перехоплення”, – зазначає керівник служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. – Численні докази дають можливість розслідувати злочин по гарячих слідах, банк звертається до всіх мешканців Ірпені та Київській області повідомляти в поліцію у разі виявлення банкоматних касет або підозрілих дій осіб, які можуть мати причетність до злочину.

За будь-яку інформацію про осіб злочинців або місцезнаходження викрадених касет для банкоматів, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 100 000 грн. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...