Невпинний розвиток: будівельна компанія “M GROUP DEVELOPMENT” відкрила офіс у Житомирі

Нещодавно будівельна компанія M Group Development (М Груп Девелопмент) відчинила двері нового офісу у Житомирі на вулиці Бориса Тена, 5. Саме у цьому населеному пункті триває масштабне будівництво житлового комплексу «Президент Холл», який знаходиться в самому центрі міста.

Цей будинок стане окрасою Житомира, адже наша компанія зводить будинки, які характеризуються красивим та сучасним дизайном, а також ми дбаємо про комфорт його мешканців, – розповідає директор з маркетингу компанії Оксана Мельник.

Новий будинок матиме 14 поверхів та підземний паркінг. На перших трьох поверхах буде розташовано торговий центр, це є безсумнівною перевагою для мешканців «Президент Холл». Своєю оригінальністю також буде вражати внутрішній двір, який розташований над торговим центром.

Компанія завжди приємно вражає ще й своїми архітектурними рішеннями оформлення будинків. На тлі одноманітних прямокутних багатоповерхівок житло від компанії M Group Development зачарує оригінальністю своєї форми та кольору.

Основною стратегією нашої компанії є стратегія найвищої якості. Ми зводимо житло, застосовуючи європейські технології, а також враховуємо такий важливий чинник як енергозбереження. Саме тому при будівництві ми використовуємо утеплення будинків мінватою та двохкамерні алюмінієві склопакети. Фасад будинку роблять повністю вентельованим. Ці та багато інших технологій дозволяють зберігати тепло та економити кошти наших мешканців, – додає Оксана Мельник.

З 4 до 13 поверху у житловому комплексі будуть розміщені одно, двох та трьохкімнатні квартири площею від 39 до 90 квадратних метрів. Важливою особливістю будинків будівельної компанії M Group Development  також є можливість індивідуального підбору потрібного планування майбутньої домівки. На останньому поверсі будуть розміщені пентхауси з великими терасами.

Адреса офісу: місто Житомир, вулиця Бориса Тена, 5, контактні номери телефонів 068-669-38-00 та 099-235-09-50.

Обирайте свою оселю серед найкращих об’єктів України та Європи!

Читайте також: Як оцінюють житло від будівельної компанії “M Group Development”: відгуки клієнтів. ВІДЕО

У Житомирі відсвяткували 8-му річницю компанії “M Group Development”

Будівельна компанія “M Group Development” відсвяткувала свою восьму річницю разом з усім містом. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...