Служба автомобільних доріг бореться зі снігом й попереджає: від поїздок краще утриматися
17 Грудня, 10:00
Поділитись статтею
Служба автомобільних доріг бореться зі снігом й попереджає: від поїздок краще утриматися.
Через сильні снігопади та ускладнені погодні умови на дорогах працювала техніка впродовж доби, повідомляє служба автомобільних доріг.
Через замети та постійну хурделицю затруднювався проїзд на відкритих ділянках Р-20. На 8 год ранку на цій дорозі, а також Р-24 проїзд забезпечений. На Н-18 також виїжджали бригади для ліквідації слизькості, як і на інші дороги державного значення. Задіяно 50 механізмів та 6 – у режимі чергування, із них – 30 піскорозкидачів. Також задіяно 61 працівника та 41 – у режимі чергування. Також використано 95 т солі та 375 т піщано-сольової суміші.
Сьогодні на Прикарапатті буде хмарна погода, сильний сніг, вітряно. Температура – до -8 морозу. Ожеледиця. Оголошено штормове попередження.
При таких складних погодних умовах Служба автомобільних доріг Івано-Франківської області наголошує на дотриманні правил дорожнього руху. За можливості – краще утриматися від поїздок.
Поділитись статтею













