Мед Атлант

На Прикарпатті розшукують безвісти зниклого чоловіка з Калущини. ФОТО

У Калуші зник безвісти 52-річний чоловік із села Кадобна. Чоловік зник 25 травня і досі місце його перебування невідоме.

У розшук оголошено Василя Ільковича Мошколу (раніше — Пазуханич), 1966 року народження. Зниклий — житель села Кадобна Калуського району. Останнє місце його перебування — Калуші: чоловік о 16:20 планував їхати в село, однак до цього часу не з’явився, інформує МІСТО з посиланням на “Вікна”.

Особливі прикмети: зріст 170-180 см. середньої тілобудови, русяве волосся, раніше судимий. Мав татуювання на лівій руці біля великого пальця у формі букви “В” з рисками навколо нього.

Чоловік неодноразово пропадав, мобільного телефона не має. На момент зникнення був одягнутий в чорну дублянку, сині джинси та чорні туфлі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...