Мед Атлант

На Рогатинщині автомобіль смертельно травмував пішохода. ФОТО

Дорожньо-транспортна пригода сталась 2 лютого близько 19.00 в с. Вербилівці, що на Рогатинщині. Потерпілий помер у лікарні.

Як попередньо встановили правоохоронці, 23-річний водій автомобіля “БМВ”, житель обласного центру, скоїв наїзд на 54-річного пішохода, мешканця с. Вербилівці, який переходив дорогу у невстановленому місці. Інформацію про це повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Унаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження: врятувати потерпілого медикам не вдалося.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Покарання, передбачене санкцією статті – від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Поліцейські встановлюють обставини події.

Поліція Прикарпаття вкотре звертає увагу водіїв і пішоходів до проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, що біля Калуша трапилася ДТП: водій “Нісан” помер у лікарні. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...