Франківцям розповіли про результати соціологічних досліджень в сфері туризму. ФОТО

Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську презентували результати соціологічного дослідження під назвою “Туристи та екскурсанти Івано-Франківської області -2018”.

Воно присвячене моніторинговому вивченню сфери туризму Івано-Франківщини у 2018 році.

Наше Прикарпаття – край туристично-рекреаційний можливостей. Дослідження дало можливості зрозуміти, над чим треба працювати, – розповіли організатори заходу.

Дослідження також проводив Центр соціологічних досліджень Прикарпатського університету.

Ми досліджували, який наш турист, що він хоче та які інтереси у нього, – розповів проректор університету з науковоі роботи.

Він також додав, що турист очікує побачити все типово українське, також природу та, звичайно, Карпати. Директор центру соціологічних досліджень прикарпатського регіону розповіла, що впродовж дня турист витрачає близько 260 грн., іноземці – удвічі більше. Вона також повідомила, що найбільш активні туристи взимку.

Довідково: дослідження організували управління міжнародного співробітництва, євроінтеграціі, туризму та інвестицій облдержадміністрації і Навчально-науковий центр соціологічних досліджень ДВНЗ “Прикарпатсткий національний університет імені Василя Стефаника”, директор центру соціологічних досліджень прикарпатського регіону.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...