На Прикарпаття ввозили товар без маркування з Росії

Держпродспоживслужба виявила порушення у ввезенні товару з-за кордону: підприємство з Прикарпаття ввозило партію  на дерев’яних піддонах без маркування.

При проведенні фітосанітарного контролю імпортних вантажів спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні Головного Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 18 лютого 2019 року в ВМО-2 митного поста “Прикарпаття” встановлено факт порушення фітосанітарних вимог, інформує Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області.

Одне із підприємств Прикарпаття ввозило партію товару на дерев’яних піддонах без маркування з Росії. Кількість товару – 24 штуки. Це є порушенням Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів № 15 “Вказівки щодо регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі”.

Після проведення відповідних фітосанітарних заходів піддони направлено на знищення. З метою недопущення подібних випадків до країни-експортера – Росії буде надіслана нотифікація про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, на Прикарпатті Держпродспоживслужба перевірила харчові продукти в 344 закладах освіти.

За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 38 зразків харчових продуктів (м’ясо – 3, м’ясопродукти – 2, молоко – 1, сир твердий – 2, масло солодковершкове – 13, овочі – 10, олія – 1, риба морожена – 6) у Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському, Тлумацькому, Тисменицькому районах, м. Івано-Франківську, м. Яремче не відповідали вимогам нормативної документації, що складає 4,4% від досліджених

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...