Прикарпатські параолімпійці розповіли про чемпіонат Європи та показали свої нагороди. ФОТО

Сьогодні, 22 березня, відбувалася прес-конференція з призерами та чемпіонами чемпіонату Європи з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійців.

Чемпіонат пройшов у Стамбулі.В ньому взяли участь 11 спортсменів у складі збірної України. Команда виборола одну золота, бронзову  та три срібні медалі.

Один з чемпіонів змагань, Павло, розповів про те, що було важко, але атмосфера вражала. Також чоловік продемонстрував свої медалі. Павло Волуйкевич здобув перше місце у бігу на 3000 м, а також був перший на дистанції 1500 м.

На прес-конференції також повідомили, що найсильнішим конкурентом була збірна Росії. Всьо брали участь 20 команд з різних країн.