«Кубок Президента України»: поліцейський з Івано-Франківщини виборов третє місце на турнірі з рукопашного бою. ФОТО

На турнірі на «Кубок Президента України» з рукопашного бою в складі збірної  команди Національної поліції України призове третє місце виборов  поліцейський з Прикарпаття Павло Вітер.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Павло Вітер у спорті з восьми років. За плечима чоловіка безліч перемог. Його можна назвати універсальним спортсменом: член збірної Головного управління з легкої атлетики, рукопашного бою, панкратіону, офіцерського триборства, брав участь у першості Національної поліції серед груп захоплення. Але найбільшого успіху досягнув у бойовому самбо.

Змагання відбулися 13 квітня серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. У загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), срібло завоювали військовослужбовці Управління державної охорони України, а бронзу отримала команда Державної фіскальної служби України. У змаганнях брали участь 101 учасник з 15 команд.