Побив та затягнув у кімнату: в Долинському районі чоловік хотів зґвалтувати жінку

Долинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок чоловіку, який вчинив незакінчений замах на зґвалтування.

Інцидент стався минулої осені у смт. Вигода, що в Долинському районі.

Обвинувачений чоловік проходив по вул. Лесі Українки та побачив через вікно мешканку квартири. Тоді ж у нього виник протиправний умисел на зґвалтування жінки. Шляхом спостереження він зрозумів, що в квартирі крім літньої жінки більше нікого немає.

Він постукав у двері квартири, а коли жінка відчинила, то пройшов в коридор, де схопив жінку за плечі та застосовув до неї фізичне насильство і намагався затягнути її в кімнату.

Потерпіла жінка почала чинити опір. Тоді обвинувачений наніс їй ряд ударів руками в область обличчя та по тілу.

Згідно висновку експерта № 100/88-Д від 19.12.2018, тілесні ушкодження у вигляді саден в ділянках обличчя, правого колінного суглоба, синців в ділянці лівого передпліччя, на ногах, забійної рани в ділянці 2-го пальця правої кисті, це відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Подолавши опір жінки він відтягнув її у житлову кімнату та кинув на ліжко. Там зняв з потерпілої одяг і намагався вступити з нею у статеві зносини природнім способом.

Обвинувачений розповів, що ввечері того дня він повертався з роботи з смт. Вигода до свого місця проживання. Побачив, що в будинку де проживає потерпіла горить світло. Йому було відомо, що потерпіла продає самогон, і він вирішив зайти до неї, щоб його придбати. Коли зайшов в будинок в нього виник намір задоволити свою статеву пристрасть, однак фізично, природнім способом він цього зробити не зміг, а тому задоволив статеву пристрать неприроднім способом.

Допитана в суді свідок розповіла, що в 20 числах жовтня минулого року, зранку, в приміщення селищної ради, де вона працює, прийшла потерпіла і повідомила про її зґвалтування. Хто саме це вчинив вказати не могла, однак детально описала цього чоловіка. Також вказала, що цей чоловік над нею знущався, а коли вона попросила його надати можливість їй помолитись перед смертю, він вийшов з будинку. Жінка була дуже налякана.

До суду потерпіла не дожила.

Суд визнав винним обвинуваченого та на підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити у вигляді позбавлення волі на строк 6  років 6 місяців.

Нагадаємо, що поліцейські встановили особу, яка загинула в смертельній ДТП на Богородчанщині.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...