Калушани на благодійній ярмарці збирали кошти для онкохворої Діанки Шпакович

Благодійний ярмарок за участі калуських майстринь відбувся в неділю, 12 травня, в районі “п’ятачок”, для допомоги Діанці Шпакович, яка бореться з онкологічних захворюванням уже впродовж восьми років.

Усього вдалося збрати 9 300 гривень, тож, організатори висловлюють подяку всім, хто не пройшов повз і підтримав, інформують “Вікна”.

Калушани могли придбати прикраси, кружки, натуральну косметику та інші речі ручної роботи, а діти розважались та робили фото з аніматором напам’ять. На ярмарок завітала і сама Діанка Шпакович.

Потрібна сума не вдалося зібрати, тому цієї суботи майстрині планують ще один ярмарок, але в іншому форматі.

З неохідних 100 тисяч доларів за вісім днів потрібно зібрати ще 23 000. Лиш тоді дівчинку візьмуть на лікування. У Діанки — нейробластома і хвороба повертається вже третій раз.

Рахунок на таку суму виставила турецька клініка “Аджібадем”, яка на сьогодні є поки що єдиною, що виявила готовність прийняти на лікування Діаночку. Лікування включає проведення повного курсу імунотерапії, який в Україні пкои що не проводять, тим більше — дітям.

Був період, коли лікарі безпомічно розводили руками і давали 1% на життя дитини.  Але, видно, в Бога інші плани на Діаночку, кажуть волонтери.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...