Стали відомі переможці “Бюджету участі” в Івано-Франківську
23 Травня, 12:13
Поділитись статтею
На сайті “Бюджету участі” оприлюднили переможців цьогорічного конкурсу.
Так, перемогли 29 малих проектів та 8 великих (два з них – освітні).
Серед велих найбільше голосів набрали:
Облаштування культурно-мистецького простору “Апостроф” на вулиці Шевченка.
Культурно-мистецький простір “Апостроф” стане об’єктом загального користування для відпочинку, творчої реалізації та саморозвитку, де стане можливим проведення різного роду відкритих подій, як от перегляди кінофільмів, акустичні концерти, художні виставки, тощо. Також мешканці та гості міста отримають додаткове місце для зустрічей та спілкування, – йдеться в описі проекту.
Ремонт санвузлів школи №10, освітній проект
За нього проголосували 2670 людей. Мета проекту – зробити ремонт в санвузлах, замінити сантехніку, вікна, двері, встановити витяжку.
З метою енергозбереження заміна фасадних бічних вікон в під’їздах будинку на вул. Г. Хоткевича 54
В будинку проведено багато енергоефективних заходів, які спрямовані на енергозбереження ресурсів та зменшення оплати співвласників за спожиті енергоносії. Також планується комплексне утеплення будинку, тому заміна вікон на сходових майданчиках є однією з обов’язкових умов, – йдеться в описі проекту.
ЗШ № 26 – сучасний спортивний майданчик, освітній проект
За проект проголосували 2847 людей. Сума – 296500 грн. Проект позитивно вплине на учнів школи, мешканців мікрорайону, поліпшить їхнє самопочуття, мотивує займатися спортом і більше часу проводити на свіжому повітрі. Це відволіче їх від соціально небезпечних занять, допоможе урізноманітнити дозвілля, зазначають його розробники.
Модернізація майстерні трудового навчання
Один із лідерів голосування, за нього віддали свій голос 2604 осіб.
Основною метою проекту є підвищення рівня освіти дітей та молоді шкільного віку, адже саме в цей період життя формується культура навчання, яка впливає на подальший розвиток особистості в усіх сферах діяльності. Оновлення кабінету трудового навчання та технології дасть можливість учням займатися винахідницькою та проектною діяльністю, проявляти навички творчої праці під час уроків та в позаурочний час.
Відпочинкова зона на Міському озері, поруч тенісних кортів
Тут розчистять від чагарників та сміття, створять спеціально відведені місця для розведення вогню, встановлять сміттєві баки, лавочки, столи, тощо.
Влаштування “Зеленого лабіринту” в парку ім.Т.Г Шевченка
У парку Шевченка створять локацію в еко-стилі для активного проведення дитячого та сімейного дозвілля.
Встановлення системи опалення в приміщенні храму Пресв. Серця Христа-Чоловіколюбця і Блаж. Свмч. Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка, вул. Ленкавського, 17-В м. Івано-Франківськ
7 жовтня 2018 року відчинив свої двері унікальний на Прикарпатті храм Пресв. Серця Христа-Чоловіколюбця та трьох Священномучеників, який є поєднанням елементів гуцульсько-бойківського храмобудівництва із сучасними ураністичними технологіями. Однак, зважаючи на особливість архітектурного проекту (великий внутрішній об’єм) важко було підібрати достатньо якісну опалювальну систему. Через відсутність тепла взимку парафіяни нашогр храму відчули особливі незручності та дискомфорт. Після консультацій з фахівцями вирішено встановити у храмі найбільш оптимальне повітряне опалення з функцією кондиціонування і вентиляції, зазначають автори проекту.
Повний список малих пректів можна переглянути на сайті “Бюджету участі”.
Насправді маємо дуже багато цікавих проектів. Ми маємо рекорд – 45 тисяч мешканців Франківська проголосували за “Бюджет участі”. Думаю, що ця тенденція буде зберігатися. Є цікаві проекти, цікаві ідеї, хотілося їх підпримати, – зазначив Руслан Марцінків в радіоефірі “Західного полюсу”.
Нагадаємо, мерія збільшила фінансування “Бюджетю участі” на мільйон гривень.
Поділитись статтею