В Україну потрапила небезпечна харчова добавка з Малайзії

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи стосовно виявлення неавторизованої субстанції Tadalafil в харчовій добавці з Малайзії.

Вона імпортувалась через Велику Британію та Північну Ірланді до окремих держав-членів ЄС та до України, – йдеться на сайті Галицької районної державної адміністрації.

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, про необхідність вилучити його з обігу, а також письмово інформувати про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів компетентний орган.

“Звертаємо увагу споживачів, що вони мають право отримати інформацію про харчовий продукт; усі харчові продукти, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися державною мовою (ст. 39 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”)”, – зазначають в управлінні.

Довідково. Тадалафіл (Tadalafil)- медичний препарат, призначений для лікування еректильної дисфункції, тобто нездатності досягти і зберегти ерекцію, необхідну для здійснення статевого акту.

Читайте також: міфи та правда: Супрун розповіла, що варто знати про каву.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...