Житловий будинок Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT визнали найкращим архітектурним проектом 2019 року

Проект житлового комплексу “Shevchenko” Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT став найкращим архітектурним проектом цього року. Архітектори, які працювали над ним, отримають заслужену нагороду від Національної спілки архітекторів України.

Національна спілка архітекторів України – це всеукраїнська творча спілка, суб’єкт творчої діяльності, що об’єднує на добровільних засадах професійних архітекторів України. Спілка є незалежною у своїй статутній діяльності від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, від політичних партій, релігійних об’єднань та угрупувань, інших громадських організацій.

Кожного року НСАУ здійснює просвітницьку роботу в галузі архітектури та мистецтва, проводить розгляд і творчі обговорення проектів та реалізованих об’єктів, бере участь у розробці програм і конкурсів для архітекторів та у їх проведенні.

На днях було підведено підсумки щорічного Всеукраїнського огляд-конкурсу від НСАУ. У номінації “Багатоповерхові житлові будинки” (реалізація) перемогли архітектори Дорошенко Ярослав Миколайович та Процик Оксана Степанівна за проект багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Т. Г. Шевченка, 45 в Івано-Франківську. Це один із успішно реалізованих об’єктів Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT.

Житловий будинок “Shevchenko” – проект в самому серці Івано-Франківська, розташований на вулиці Шевченка. Це елітний клубний будинок для поціновувачів стилю та вишуканості. Комплекс пропонує сучасні приміщення та просторі тераси на останньому поверсі.

Мешканцям будинку передбачено підземний паркінг, заїзд до якого з двору, дитячий майданчик та відпочинкову зону.

Сама вулиця Шевченка – одна з найкомфортніших для проживання. Пішохідна зона, центральний парк та міське озеро неподалік – все це говорить про вигідне розташування комплексу, тож сама архітектурна задумка проекту заслуговує на всеукраїнське визнання.

Церемонія нагородження переможців премії Національної спілки архітекторів України відбудеться 4 липня в м. Київ, в Центральному Будинку Архітектора.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...