У Франківську в 11-й школі відремонтували сходову старого корпусу. ФОТО

Яскравими сходами зустріне своїх учнів школа №11. Тут за міською програмою «Бюджет участі» відремонтували сходову старого корпусу. До слова, цій частині школи вже більше 100 років.

Про це повідомляється на сайті Руслана Марцінківа.

Голова ради школи Інна Брюховецька розповідає, що рішення щодо цього проекту було одностайним. Адже ці сходи давно не бачили ремонту. Й звісно, хотілося внести трохи яскравих барв у шкільне життя. Крім того, на стінах ще з’являться малюнки шкільної тематики – це стане сюрпризом для учнів.

Школа вже не вперше бере участь у програмі. Раніше за кошти Бюджету участі у школі з’явилася WI-FI мережа та відремонтували приміщення бібліотеки. Також у школі за коштом міста цьогоріч замінять систему опалення у 16-ти класах.

Директор школи Наталія Романишин каже, що ці роботи були справді потрібними. Адже корпусу понад 50 років – стара система вже не витримувала навантаження й у частині класів взимку було прохолодно.

Також за кошти депутатських фондів ремонтують кабінет історії України, а за міським конкурсом розвитку місцевого самоврядування – кабінет психолога.

«Літо – час ремонтів. Загалом 56 освітніх закладів отримало фінансування на ремонти з міського бюджету. Окрім того, утеплюємо чимало закладів за програмою НЕФКО, встановлюємо освітлення та робимо благоустрій на території – інших. Більшість робіт маємо закінчити до 1 вересня. Щоб дітки зайшли в оновлені заклади», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...