День міста в Яремче проведуть за підтримки Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT

27-28 липня в Яремче відсвяткують День міста. Цього року на святкуванні в Яремче очікують близько 50 тисяч людей.

На гостей чекають два насичені святкові дні – фестивалі, ярмарки та концерти відомих виконавців. На святкуванні пройде ярмарок місцевих товарів та продуктів. Для учасників та гостей свята заплановані чисельні майстер-класи, дегустації традиційних гуцульських страв, відвідини садиб та культурних центрів. Будуть представлені різноманітні види народного мистецтва – розпис на склі, різблярство, лозоплетіння, вишивка, ткацтво, кузня, гончарство та художній розпис кераміки.

Родзинкою дійства в перший день святкових заходів буде Гуцульський карнавал, який триватиме близько двох годин. У ньому візьмуть участь понад 30 карнавальних платформ. Кожна з платформ буде представлена – місцевими аграріями, фермерами, виробниками еко-продукції, народними майстрами та ремісниками, дизайнерами одягу та аксесуарів, туристичними агенціями, місцевими готелями, ресторанами та музейними комплексами.

27 липня на публіку чекає приємний сюрприз – виступ українського гурту “Мері”, який відбудеться за підтримки Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT. Гурт вийде на сцену о 21:30, привітає містян зі святом та запалить вечірню сцену.

Програма заходів:

Восени минулого року з нагоди восьмої річниці Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT гурт “Мері” вже запрошував на концерт в Івано-Франківськ. 

Також нагадаємо, що в Яремче M GROUP DEVELOPMENT планує розпочати будівництво готелю з вертолітним майданчиком. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...