У Франківську провели сеанс одночасної гри в шахи

13 серпня в Івано-Франківському Обласному шахово-шашковому клубі відбувся Сеанс одночасної гри в шахи з годинниками вихованця Івано-Франківської ДЮСШ №3 Міжнародного Ґросмайстра Володимира Онищука.

Сеансерові протистояли проти 13 суперників,зокрема, 9 вихованців Івано-Франківської ДЮСШ№3. Серед гравців 2 Кандидати в майстри спорту та 5 першорозрядників. Про це повідомляють на сторінці “Шахова Франківщина“.
Контроль часу: 90 хвилин на всю партію кожному гравцеві + 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.
Володимир Онищук грав 6 партій білими, 7 – чорними. Сеанс тривав майже 3 години та закінчився впевненою перемогою сеансера з рахунком 13-0.
Найбільший опір вчинив вихованець ДЮСШ №3 Олександр Касапчук молодший (тренер Ігор Кобилянський), який у липні 2019 року вперше виконав норму Кандидата в майстри спорту України серед чоловіків.
Після 10-хвилинної перерви – тригодинний змістовний та насичений ідеями аналіз зіграних партій за участю Міжнародного Ґросмайстра Володимира Онищука та Заслуженого Тренера України Майстра ФІДЕ Ігоря Кобилянського.