Учителька з Франківська стала фіналісткою національної премії Global Teacher Prize Ukraine
15 Серпня, 17:08
Поділитись статтею
Вчитель початкових класів ЗШ І ступеня № 26 Аліса Павлюк увійшла до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine.
Вона – єдина з Івано-Франківщини. Про це повідомляють в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.
Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, місія якої – підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.
Аліса Павлюк – новатор, генератор ідей, учасниця експериментальних проектів, обласних, всеукраїнських форумів педновацій, міжнародних конференцій, конкурсів та Всеукраїнських інтернет-олімпіад.
Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, про що свідчать численні сертифікати про проходження курсів від освітнього проекту EdEra, платформ дистанційного навчання Prometheus, ВУМ on-line (Відкритий Університет Майдану) та свідоцтва про участь у вебінарах від освітніх проектів «Всеосвіта» та «На Урок».
Педагог здійснює наукові розвідки, результати яких висвітлює в публікаціях у наукових журналах України та зарубіжжя.
Першою в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Створила власне середовище дослідницького навчання (ILS) «Балансування» із застосуванням інструментарію порталу Go-Lab. Це стало можливим завдяки участі в тренінгу «Спільне створення дослідницьких середовищ до уроку з допомогою екологічної системи Go-Lab» на базі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника в рамках міжнародного проекту MoPED.
Дослідницьке середовище, опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab, є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес.
«Єдине свідчення правильності процесу навчання – це щастя дитини» – педагогічне кредо Аліси Павлюк, умотивованого вчителя, який має свободу творчості й розвивається професійно.
На вчителів, які потрапили у ТОП-50, чекають скайп-співбесіди та написання есе. Після цього їхні анкети також оцінюватимуть представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, Microsoft, EdPro, !FEST/Школа вільних і небайдужих, НОВІ, Grade Education Center.
31 серпня 2019 року очікуємо на оголошення ТОП- 10 вчителів України.
Поділитись статтею