Придбати житло за акційною ціною: нова вигідна пропозиція від Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT

Хто не мріє про сучасну та розкішну квартиру з інноваційними технологіями, високими стандартами будівництва та розвинутою інфраструктурою? А хто ж не хотів би придбати таке житло за доступною та приємною ціною?

Спеціально для таких мрійників Міжнародна Будівельна Компанія M GROUP DEVELOPMENT пропонує свою акційну пропозицію. Сьогодні дуже вигідно купувати квартири та приміщення для комерційної нерухомості на ранніх етапах будівництва. Це не тільки приємна та вигідна ціна, але і великий вибір квартир будь-якого поверху та будь-якої площі. Обмежень немає – тільки приємні моменти.

У нових грандіозних проєктах компанії «Смарагдові Вежі»«Prestige Town» та «Dream Town» діє спеціальна акційна ціна на придбання житла та комерційної нерухомості на ранніх етапах будівництва.

 

 

Для детальнішої інформації звертайтесь у відділ продажу компанії 
м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 207.

тел./факс:   +38 0342 50 11 50 
моб.: 
+38 066 299 07 08 
+38 067 299 07 08

Житловий комплекс «Dream Town» («Місто мрії»)

Житловий комплекс поруч з центральною частиною міста, розміщений на 4 га землі, в межах вулиць Бандери та Коновальця. Візитівкою комплексу стане перша 24-поверхівка – найвищий будинок у західному регіоні. Комплекс передбачає розвинену інфраструктуру, дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

 

Комплекс житлових будинків «Престиж таун» 

Комплекс житлових будинків у районі вулиць Вовчинецька та Хмельницького площею 6 га. Містечко включатиме 16-поверхівку «Престиж хол» з торговим центром і розвинену інфраструктуру – дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

Житловий комплекс «Смарагдові Вежі»

Інфраструктурний проект Івано-Франківська, розташований в мікрорайоні Пасічна, на розі вулиць Галицька-Тролейбусна. Новобудови включають унікальний архітектурний ансамбль, великі торгові площі та сучасні і комфортні умови проживання. Візитівкою комплексу є унікальний пішохідний міст, що сполучає два крила “Смарагдових Веж”. Житловий масив вигідно виділяється на фоні міста – вежі утворюють такі собі “зелені ворота” на одному із в’їздів до Івано-Франківська, саме тому не помітити багатоповерхівку неможливо.

M GROUP DEVELOPMENT: Ми втілюємо ваші мрії в реальність.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...