На Калущині відбудеться турнір серед ветеранів пам’яті Тараса Яціва

Четвертий традиційний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті Тараса Яціва відбудеться 13 жовтня.

Змагання відбудуться на стадіоні в селі Гуменів Калуського району 13 жовтня 2019 року, повідомляють “Вікна”.

Приїзд команд-учасниць — до 11.00, жеребкування і церемонія відкриття змагань — з 11.15 до 11.45, початок матчів — о 12:00.

Запрошені команди: ФК «Перекоси» (переможець попереднього турніру), ФК «Гуменів», ФК «Калуш» (Калуш), «Нафтовик» (Долина). У змаганнях можуть брати участь гравці, 1979 року народження і старші.

Нагадаємо, що гравець команди села Гуменів Калуського району Тарас Яців відійшов у вічність на 48-му році життя. Під час матчу футболіст зіштовхнувся з гравцем команди Галича, але рівновагу не втратив. Однак за кілька секунд він підняв вгору руку, показуючи, що йому зле. Футболіст знепритомнів просто на полі.

Гравці та лікарі команд намагалися привести Тараса до тями ще до приїзду швидкої медичної допомоги. Та врятувати його, на жаль, не вдалося.

Тарас Яців грав за команди “Спартак-2” (Калуш), “Хімік “(Калуш), останні роки виступав за команди Тужилова і Гуменова.

Довідка. Тарас Яців народився 18 жовтня 1967 року в селі Гуменів Калуського району. За свою футбольну кар’єру виступав у складі команди «Хімік» (Калуш), «Спартак-2» (Івано-Франківськ), «Нафтовик» (Долина), «Скала» (Стрий), ФК «Калуш», ФК «Тужилів». З юнацьких років і до кінця свого життя грав за футбольну команду свого рідного села. В жовтні йому мало б виповнитись 50.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...