Мед Атлант

ДБР буде розслідувати побиття ув’язненого в Івано-Франківській тюрмі

18 жовтня Вищий антикорупційний суд виніс ухвалу, згідно з якою зобов’язує розслідувати справу про побиття ув’язненого в «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)».

До суду зі скаргою на бездіяльність посадових осіб НАБУ звернувся сам ув’язнений. Скарга полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань,

Так у судовому засіданні позивач заявив про вчинення щодо нього насильства під час відбування покарання.

“А саме зазначив, що 16 жовтня 2019 року приблизно о 9 годині п`ятеро співробітників установи виконання покарань, де він зараз перебуває, увійшли до його камери та здійснили його побиття. Наносилися удари по голові, тулубу та ногам. Внаслідок протиправних дій йому спричинено тілесні ушкодження, він має погане самопочуття, головний біль, кровотечу з лівого вуха, біль у грудях та щелепі. Зауважив, що його били також по ногам, спині. Має синці від побоїв”, – ідеться в ухвалі.

Суддя ухвалив:

Зобов`язати начальника Державної установи «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)» забезпечити невідкладне судово-медичне обстеження заявника.

Доручити територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові провести дослідження фактів, викладених в заяві та в цій ухвалі.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...