Атовці готуються до чемпіонату ММА. ВІДЕОСЮЖЕТ

У наступну суботу, 2 листопада, в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбудеться чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед учасників АТО/ООС.

Чемпіонат розпочнеться о 18:00. Змагання підтримує компанія M Group Development.

У змагання беруть участь 24 учасники не лише з Івано-Франківська, але й з Києва, Вінниці, Одеси, Дніпра.  Сьогодні, 26 жовтня, спортсмени зважилися. Їх поділили на пари за ваговою категорією.

Підготовка до боротьби не проходить без травматизму. Так, один боєць – Владислав Хижевський – пошкодив ногу на обличчя, коли тренувався до змагання.

Назарій Кішак, організатор чемпіонату, зауважив: такий чемпіонат – “Армія 1” – в Україні відбувається вперше.

“Ми вибрали кращих бійців, які покажуть усім, що потрібно іти в спорт. Зараз проблема з реабілітацією атовців. Ми хочемо себе реабілітувати у змішаних єдиноборствах. Я, до прикладу, бачу власну реабілітацію та моїх побратимів у ММА”, – зауважив Назарій Кішак. 

На чемпіонаті Василь Андріїв від Міської асоціації учасників АТО вручить квартири учасникам бойових дій.

Андрій Сапа, суддя, коротко нагадав правила змагань. Учасники битимуться три раунди по дві хвилини. Фінальні поєдинки будуть 3 по 3. Бити ліктями, в пах, потилицю заборонено.

Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко привітав учасників чемпіонату і побажав здоров’я та менше травм. “Нехай цей турнір додасть вам позитиву. Ми щиро будемо уболівати”, – сказав Матешко. 

Читайте також: ММА не тільки для хлопців: франківські спортсменки розповіли про особисте.

Loading...