Виробник квасу забирає продукцію з обігу – виявили вторинне бродіння

У ПтАТ “Карлсберг Україна” прийняли рішення про відкликання з ринку партії квасу “Квас Тарас Білий” у ПЕТ пляшках по 1,5 л.

Про це компанія офіційно повідомила Держпродспожислужбі. Ідеться про товар за номером 27.08.2019 В1 та з терміном придатності до 25.12.2019.

Виробник пояснює: у зазначеній партії виявили вторинне бродіння в поодиноких пляшках. Через це  може збільшуватися масова частка спирту та, відповідно, вміст діоксиду вуглецю, що може призвести до деформації та механічного пошкодження пляшки.

У компанії зазначають, що квас відповідає показникам безпечності, однак, попри це, він є нерекомендованим до вживання, оскільки має відхилення від початкових показників якості, затверджених ПрАТ.

Квас заберуть з обігу. “При цьому для споживачів організована можливість повернення квасу із зазначеної партії напою з відповідною компенсацією через мережі магазинів за умови наявності чеку. Громадяни, які придбали квас вказаної партії і мають бажання повернути його виробнику, також мають можливість звернутися з цього питання на гарячу лінію 0800 3000 80”, – зазначають у Держпродспоживслужбі.

Наразі виробник вживає коригувальні заходи у відповідності до внутрішніх процедур та стандартів якості.

Ми наголошуємо, що такий випадок є безпрецедентним, оскільки рішення про добровільне вилучення своєї продукції з обігу, а не через вжиття заходів з боку органу контролю, приймається вперше в українській практиці, – повідомляють у службі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...