Безвісти зниклого 18-річного прикарпатця шукають на Львівщині

Поліція оголосила в розшук 18-річного мешканця міста Бурштин Івано-Франківської області Івана Черковського, який зник 23 листопада. Рідні хлопця вважають, що він міг поїхати у Львівську область.

Як повідомила ZAXID.NET мати зниклого хлопця Романія Черковська, 18-річний Іван вийшов з дому після сварки з сестрою у суботу, 23 листопада, і не повернувся. З собою хлопець взяв пневматичну гвинтівку у чохлі – за словами матері, він часто їздив стріляти на дачу.

Черковська також повідомила, що невдовзі після зникнення хлопця бачили у Бурштині далекобійники, які їхали на Львів. Тому рідні припускають, що він міг відправитись у Львівську область.

Прикмети Івана Черковського: зріст 180 см, худорлявої тілобудови, світле волосся. Був одягнутий в сірий батник з капюшоном, чорні штани, літні кеди світло-фіолетового кольору. При собі мав чорний рюкзак та пневматичну гвинтівку в чохлі за плечима.

Усіх, хто знає щось про місце перебування Івана Черковського, просять телефонувати у поліцію або його мамі за номером 098 771 23 78.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...