У Верхнянській ОТГ відкрили модернізований ЦНАП

У Верхнянській ОТГ відкрили модернізований за підтримки Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП Центр надання адміністративних послуг.

Відтепер це не тільки комфортне приміщення в адміністративному центрі громади, селі Верхня, де надаються понад 100 послуг, але й декілька віддалених робочих місць у кількох населених пунктах громади.

U-LEAD покращує доступність та якість адміністративних послуг, створюючи центри надання адміністративних послуг в громадах та розробляючи рішення для електронного врядування на національному та місцевому рівнях, – зазначив керівник Івано-Франківського регіонального офісу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Руслан Панасюк під час урочистого відкриття модернізованого ЦНАП у Верхнянській ОТГ.

ЦНАП розташований на першому поверсі сільської ради, облаштований відповідним пандусом для доступу людей з обмеженими можливостями, а також дитячим куточком для відвідувачів з малечею.

В 2017 році ми починали з 38 послуг, які надавались в ЦНАП в адміністративному центрі громади. Згодом потрохи почали перебирати і надання інших – послуг соціального захисту, пенсійного фонду, Держгеокадастру та окремих послуг Державної міграційної служби. Зараз у ЦНАП Верхнянської ОТГ їх надається 130, – розповідає начальник Центру надання адміністративних послуг Верхнянської ОТГ Сергій Данюк.

Також у ЦНАП Верхнянської ОТГ тепер надаються і окремі види нотаріальних послуг в режимі «єдиного вікна», додає Sergiy Danyuk.

Віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП створені у трьох селах Верхнянської громади – Негівці, Станькова, Довгий Войнилів. Тут мешканці зможуть отримати близько ста видів найпопулярніших адміністративних послуг. Пріоритетним було впровадження надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації підприємницької діяльності для фізичних і юридичних осіб.

Для нашої громади створення повноцінного Центру надання адміністративних послуг та віддалених робочих місць у найбільших населених пунктах громади було пріоритетом. Так ми змогли забезпечити доступ до них для наших мешканців, адже дороги бажають кращого і доїзд займає багато часу, – зазначає голова Верхнянської ОТГ Микола Філіпович.

За два роки фактичного існування через ЦНАП у Верхнянській ОТГ вже надали 5000 послуг мешканцям.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...