Що пообіцяв мер Івано-Франківська на 2020 рік

У 2020 році на місцевих виборах люди обиратимуть нових мерів або знову проголосують за тих, кого вважають відповідальними та гідними продовжувати керувати містом.

Ми вже розбиралися, як мери обласних центрів виконували обіцянки в 2019 році. Портал «Слово і Діло» пропонує подивитися, що обіцяють зробити для містян мери обласних центрів у наступному році.

Традиційно багато обіцянок на наступний рік озвучив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, який, до речі, у 2019 році виконав найбільше обіцянок серед мерів великих міст.

На початку грудня Марцінків пообіцяв, що 3 січня 2020 року він відкриє притулок для собак.

Ми дякуємо волонтерам, ми допомагаємо, але це має бути комунальний притулок. Я думаю, що ми на таку справу гроші знайдемо. Домовляймося – 3 січня я відкриваю притулок для собак, – запевнив він.

Також мер Івано-Франківська пообіцяв, що наступного року буде відкритий стадіон на вулиці Вовчинецькій, 202.

Справді, це є проблема. Але я думаю, що до наступного року буде відкритий цей стадіон. Ми плануємо – до Дня міста, – сказав Марцінків.

Ще влітку мер Івано-Франківська пообіцяв, що до кінця 2020 року добудує і здасть в експлуатацію міст на Пасічну, відповідаючи на питання президента України: “Якщо ми знайдемо 150 млн гривень вам на допомогу, ви за наступний рік добудуєте міст?”.

Читайте також: Що пообіцяв мер Івано-Франківська на 2018 рік.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...