Лариса Беженар з Калуша стала лауреаткою обласного конкурсу “Учитель року-2020”

Лариса Беженар, учителька Калуської ЗОШ № 5 стала лауреатом конкурсу “Учитель року-2020” у номінації “Хімія”. Загалом у обласному турі конкурсу було визначено переможця та двох лауреатів.

Упродовж двох етапів обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” Лариса Беженар демонструвала педагогічну майстерність через новітній підхід до навчання засобами смарт-технологій, інформують “Вікна“.

Пані Лариса успішно пройшла конкурсні випробування: практична робота (проведення фрагменту уроку), контрольна робота, методичний практикум у формі квесту, хімічний експеримент (виконання експериментального завдання в хімічній лабораторії) і завершальний етап — урок у 8 класі Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 на тему: “Відносна густина газів”.

З перших хвилин уроку всі присутні відчули єдину мету, одразу було створено міцний колектив “учитель-учні”, готовий до результативної співпраці. В ході уроку елементи новизни яскравою стрічкою перепліталися з елементами їх реалізації.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...