Ювенальні поліцейські Франківщини стали донорами крові для хворих діток. ФОТО/ВІДЕО

Навпередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини, який відзначається 15 лютого, працівники ювенальної превенції Прикарпаття зробили свій посильний внесок в одужання маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, які потребують донорської крові.

Ювенальні поліцейські Прикарпаття стали донорами крові для хворих діток

Ювенальні поліцейські Прикарпаття стали донорами крові для хворих діток15 лютого відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Навпередодні працівники ювенальної превенції Прикарпаття зробили свій посильний внесок в одужання маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, які потребують донорської крові.

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Четвер, 13 лютого 2020 р.

Таку акцію прикарпатські ювенальні поліцейські проводять вже третій рік поспіль, тож більшість з працівників не вперше поповнюють банк крові для хворих діток.

Цьогоріч до Івано-Франківського обласного центру служби крові з колегами прийшли й нові працівники, які нещодавно на службі в поліції.

Та усі вони добре розуміють, що кров – найцінніше, чим одна людина може поділитися з іншою і як важливо, щоб у лікарні були достатні її запаси для порятунку хворих малюків.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...