На Прикарпатті первірили наркологічний центр: виявили ряд порушень

У рамках реалізації національного превентивного механізму моніторинговою здійснено візит до КНП «Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради».

Моніторинговою групою встановлено, що умови перебування пацієнтів в Центрі, у цілому, задовільні. Палати розраховані від 3 до 9 осіб, наявні відповідні меблі. Харчування забезпечено на належному рівні, медичні препарати наявні в достатній кількості. Коридорами ведеться відеонагляд.

Водночас моніторинговою групою виявлено і ряд порушень. Зокрема, пацієнтам не дозволяються прогулянки на свіжому повітрі, в медичній документації подекуди відсутні усвідомлені згоди пацієнтів щодо надання медичної допомоги, а фіксація пацієнтів (за необхідності) здійснюється підручними засобами.

Площа палат та освітлення в них не відповідають встановленим нормам. Палати та санітарні кімнати потребують капітального ремонту. Також приміщення Центру архітектурно недоступне до маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

Під час візиту виявлені й інші порушення, про що поінформовано особисто керівництво Центру з наданням рекомендацій для їх усунення.

Акт реагування та звіт з рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень будуть скеровані Генеральному директору Центру та Івано-Франківській облдержадміністрації.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...