У Франківську готуються до фестивалю “Сторінками української книги”

Сьогодні, 28 лютого, на зустрічі в обласній державній адміністрації обговорили питання підготовки до проведення книжкового фестивалю-презентації «Сторінками української книги».

Цьогоріч фестиваль буде проходити уже сьомий рік поспіль. Традиційно свято книги організовується обласною державною адміністрацією та присвячується суспільно-значущій даті, як от 200-річчю Т.Г.Шевченка, 150-річчю І.Я.Франка, 100-річчю Української революції.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта зазначив:

У нас діє Регіональна цільова програма підтримки книговидання і ми щорічно друкуємо за кошти обласного бюджету книги прикарпатських авторів. На сьогоднішній нашій зустрічі ми хочемо повідомити якнайширшій аудиторії – громадським активістам, письменникам, творчим людям – про  початок підготовки  нашого книжкового фестивалю, який традиційно проводиться до Дня української писемності та мови.

Пропозиції можна надсилати в управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на електронну адресу vp@if.gov.ua

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...