Завдяки снігу майже 2 мільйони туристів цієї зими відвідали Прикарпаття

Кліматичні зміни, які ми відчули на собі: цього року, аби побачити сніг, зі столиці треба було рушати за пів тисячі кілометрів. Зима повертається за лічені хвилини – достатньо просто піднятися вгору, як дефіциту снігу не відчуватиметься.

Карпати цього сезону мали монополію на сніг. У грудні для змагань з фрістайлу столиця позичила 5 вантажівок штучного снігу. Його везли аж 16 годин, передає “ТСН“.

Коли сніг був таким дефіцитним, так всі його хотіли, адже немає снігу – немає свята. Ми такий дорогоцінний продукт позичили Києву, адже там відбувалися змагання, – пояснила речниця “Буковеля” Віталія Васильчук.

Борг повернула природа – з великими відсотками. Столичні туристичні чиновники  розповідають: через те, що зимовий сезон почався пізніше, вже готувалися підраховувати збитки.

Десь на відсотків 15, а то й 20 буде кількість туристів менша, ніж минулого року. Це по карпатському регіону. Сніг з’явився дуже пізно, і він не скрізь був, – пояснив директор центру розвитку туризму Володимир Царук.

Але на Прикарпатті вже порахували, що за зиму прийняли близько двох мільйонів гостей, і це майже як минулого року. Тоді потік туристів теж зменшився, бо хтось проміняв Карпати на інші країни. Комусь не сподобалися ціни на відпочинок, які підросли минулого року.

Цього року вони зрозуміли, що зробили помилку, і ціни не піднімали, незважаючи на ріст комунальних платежів, – і на цьому виграли, – пояснив начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

В прокатах зимового спорядження, в готелях, ятках та кав’ярнях переконують – збитків немає і грошей заробили, як зазвичай. Все компенсує швидка реакція туристів. Тільки-но трусить сніжок – тут не проштовхнутися.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...