Мед Атлант

На Франківщині 59 разів гасили суху траву, – ДСНС

Попри застереження та численні запобіжні заходи до пожежно-рятувальних підрозділів  стали надходити десятки повідомлень про загорання трави на прибудинкових територіях та полях.

Причиною цього є спалювання людьми сміття або залишків рослинності. Лише за минулу добу зареєстровано 59 загорань в природних екосистемах, інформують у державній службі з надзвичайних ситуацій області.

Так, пожежу сухої трави гасили на Тлумаччині, Тисмениччині, у Коломийському районі, Івано-Франківську, Галичі, Снятинщині, Рогатинщині, Богородчанщині та ін.

А на Коломийщині вогонь із сухої трави перекинувся на будівлю. 

Слід зазначити, що  подібні пожежі наносять не лише матеріальні збитки, вони вкрай небезпечні для довкілля.  Також проблема полягає в тому, що з листям як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери, – нагадують надзвичайники.

Дим від вогнищ у туманні та безвітряні дні може утворювати смог і на довго зависати у повітрі. Так погіршується видимість на дорогах. Окрім того, попадаючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини.

Фото: рятувальники Богородчанщини. 

Аби не стати винуватцем пожежі та не створювати небезпеку для себе, оточуючих і не завдавати шкоди навколишньому середовищу, Управління  ДСНС в області просить бути обережними при поводженні з вогнем. “Перш, ніж запалити сірник, замисліться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах чи на полях”, – пишуть надзвичайники.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...