Поліція Франківська розшукує шахраїв, які видурили у прикарпатця 50 тисяч гривень

Минулої доби франківець став жертвою псевдопрацівників банку.

Зловмисники, зателефонувавши на мобільний телефон, отримали від громадянина інформацію про персональний банківський рахунок потерпілого та зняли 50 000 гривень.

Невідомі телефонували на мобільний телефон та представлялися працівниками банку. Повідомляли, що нібито хтось хоче зняти кошти з його банківської картки. Щоб захистити свій рахунок та зберегти кошти, необхідно назвати номер карти та код доступу до неї. Виконавши умови шахраїв, заявник згодом виявив, що з його рахунку знято вказану суму грошей.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За таке правопорушення передбачено максимальне покарання до 3-х років обмеження волі.

Поліція звертається до громадян із проханням бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися ваші власні реквізити банківських карт. Ні в якому разі персональні дані не надавати!

Отже, пам’ятайте:

  •  За жодних обставин не повідомляйте реквізити банківських карток, не розголошуйте термін її дії, код на звороті картки, зазвичай нанесений на полі для підпису.
  • Встановіть добовий ліміт на зняття коштів, періодично перевіряйте стан коштів на рахунку.
  • Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном.

Додамо, з початку року до поліції надійшло 199 заяв від мешканців області та обласного центру про вчинення відносно них шахрайських дій.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...