Вийде друком книга Ростислава Шпука “Модельний ряд. Хроніки”

Видавництво «П’яний корабель» розширює власні горизонти і вперше видає книжку українського автора з міста Івано-Франківська. Автора звати Ростислав Шпук, а книжка має назву «Модельний ряд. Хроніки».

“Це сумні історії, що викликають сміх. Або каталог спірних суджень про загальнолюдське, описане незагальнолюдськими методами. Або етюдник образотворчої прози, що фіксує не так події, як вимовлені емоції, драма в чотирьох бездіях. Або роман з дефініціями, наскрізна тема якого — скінченність, те, що найбільше заважає людині. Але передусім це книжка про способи думання і його пластику на прикладі героїв, що реально існують чи існували”, – анонсують у видавництві.

Їхній заспів і приспів тут виконує Парфьон, чоловік-анаморфоз, персонаж-наратор. Попри невигаданість учасників ця розповідь не є способом перевидати минуле, вона радше є ще одним цвяхом, яким закріплюють вічне чи неминуще, бо переносниками життів у часі є саме книжки. Завдяки їм чужі життя йдуть за нашими і в нашому супроводі.

«Модельний ряд. Хроніки» — також розширення персональних горизонтів автора, адже це перша книжка Ростислава Шпука. Над виданням також працювали художник Дарця Веретюк, редактор Ярослав Довган, коректор Алла Журава, дизайнер Денис Овчар.

17 березня видавництво розпочало прийом замовлень за акційною ціною на умовах передпродажу. Для замовлення книжки потрібно заповнити форму за посиланням: bit.ly/3dbFyqX.

Передпродаж триватиме до 12 квітня включно. Книжка вийде друком в середині квітня.

Читайте також: Про легендарного жебрака – “франківського Канта” – напишуть у книзі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...