На Калущині збирають кошти на апарат ШВЛ для лікарні, в якій немає такого жодного апарату

У соцмережі оголосили про початок збору коштів на апарат штучної вентиляції легень для інфекційного відділення Калуської райлікарні, що на вулиці Каракая.

Про це повідомили на сторінці Калуської міської філії “Союзу українок” у соцмережі, інформують “Вікна”.

За словами волонтерів, у Калуській районній лікарні немає жодного апарата штучної вентиляції легень.

Гроші радять перераховувати на картку: 5169 3305 2170 9664 або за реквізитами:

Найменування організації: ГО КМФ «Союзу Українок»

Код отримувача: 20560787

Рахунок : UA493366770000026005374281001

Назва банку: Івано-Франківська філія АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

У багатьох виникає питання про те, де і як буде купуватись апарат ШВЛ. На даний час консультуємся з лікарями з інших міст (у яких вже були виявлені випадки зараження) і паралельно вивчаємо ринок продажу на території України. Як тільки будем мати точну інформацію, ми обов’язково повідомимо, — зазначає Аня Лях.

АПАРАТ ШТУЧНОГО ДИХАННЯ!

🎈🎈🎈!!! Увага !!!🎈🎈🎈 ЗБІР НА АПАРАТ ШТУЧНОГО ДИХАННЯ для інфекційної лікарні м. Калуш !! РОЗПОВСЮДЬТЕ ЦЕ ВІДЕО! Вчора розмовляла з головним лікарем районної лікарні. На даний час, НЕМАЄ ЖОДНОГО АПАРАТУ ШТУЧНОГО ДИХАННЯ!🤦‍♀️ Взагалі на весь Калуш і район в нас ШІСТЬ АПАРАТІВ в центральній лікарні в Підгірках. (Виправляємо нашу помилку, бо ми писали про один, це була хибна інформація)ВСЕ! Це КРИТИЧНО мало! Тому, я просто вас ЗАКЛИКАЮ, давайте зробимо нереальне, давайте КУПИМО ЦІ АПАРАТИ! Без критики, без піару, без докорів, і дурних питань. Будь ласка, поширте це відео, вставте цей текст.💥💥💥 СКИНЬТЕ СТІЛЬКИ СКІЛЬКИ ви вважаєте за потрібне, АЛЕ СКИНЬТЕ! Це може врятувати життя ВАШИХ рідних!💥💥💥АБО картка ключ: 5169330521709664 (вам іншу інформацію підтягне!)Або реквізити :Найменування організації: ГО КМФ «Союзу Українок»Код отримувача: 20560787Рахунок : UA493366770000026005374281001 Назва банку: Івано-Франківська філія АТ КБ «ПРИВАТБАНК»На даний момент 24.03.2020року є постачальники але нема коштів, хочемо зібрати дані кошти, як найшвидше, бо чи будуть ці апарати через пять чи три дні ми не знаємо!Аня Лях: У багатьох виникає питання про те де і як буде купуватись апарат ШВЛ. На даний час консультуємся з лікарями з інших міст (у яких вже були виявлені випадки зараження) і паралельно вивчаємо ринок продажу на території України. Як тільки будем мати точну інформацію ми ОБОВ"ЯЗКОВО напишемо!

Опубліковано Калуська міська філія "Союзу українок" Вівторок, 24 березня 2020 р.

Як повідомляли “Вікна”, Калуш не зміг купити апарат штучної вентиляції легень для Калуської ЦРЛ, на який із міського бюджету було виділено понад 600 тис. гривень.

За словами заступника міського голови Наталії Табачук, наступного дня після замовлення апарату ШВЛ зателефонував постачальник і повідомив, що не зможе виконати угоду, адже уряд наклав бронь на всі апарати ШВЛ та вироби медичного призначення.

Нагадаємо, що апарат планували встановити у відділенні інтенсивної терапії лікарні в Підгірках. Нагадаємо, тут вже є шість апаратів штучної вентиляції легень. І оскільки інфекційне відділення районної лікарні такої апаратури не має, очевидно, що саме на базі Калуської ЦРЛ за потреби надаватимуть медичну допомогу в складних випадках коронавірусної інфекції.

Тим часом. як повідомив керівник Калуської районної лікарні Микола Гудим, для того, щоб використовувати ШВЛ, потрібен лікар-реаніматолог, якого в райлікарні немає. І саме тому тут вирішили за краще купувати кисневі концентратори.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...