Житловий комплекс “Dream Town”: у продажі велика двокімнатна квартира. ФОТО.ВІДЕО

Високий рівень якості, ексклюзивний дизайн та зручність у кожному квадратному метрі – так можна охарактеризувати квартири житлового комплексу “Dream Town”. Кожна із них велика, простора та відрізняється креативним оформленням.


В продажі велика сучасна квартира загальною площею 63, 15 кв. м. Двокімнатна квартира з ексклюзивним дизайном та зручним плануванням розташована в першому під’їзді на третьому поверсі житлового комплексу “Dream Town”. Це перша 24-поверхівка – найвищий будинок в західному регіоні.


Сам комплекс – один з найрозкішніших в Івано-Франківську та один із найамбітніших будівельної компанії M GROUP DEVELOPMENT (М Груп Девелопмент). Територія житлового масиву передбачає розвинену інфраструктуру, дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок. В такому місці хочеться не тільки жити, але і працювати, і відпочивати.

Придбати квартиру легко. Вам потрібно лише звернутися у відділ продажу Міжнародної Будівельної Компанії M GROUP DEVELOPMENT.

На час карантину компанія працює для вас в режимі онлайн.
Відділ продажу:
066 299 07 08
067 299 07 08

Нагадуємо, що в житловому комплексі “Престиж таун” можна придбати квартиру з вигодою до 198 000 грн.

Клієнти M GROUP DEVELOPMENT про квартири:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...