Іван Мельник: “Готуємо для громади міста та клієнтів компанії круті подарунки”

Іван Мельник, засновник групи міжнародних компаній M GROUP DEVELOPMENT, привідкрив завісу та поділився планами будівельної компанії на цей рік. Відомо, що до 10-річчя компанії команда M GROUP DEVELOPMENT приготувала круті подарунки для своїх клієнтів та мешканців міста.

Один автобус з безкоштовним проїздом для громади міста. Тепер франківці матимуть можливість користуватися новим, якісним, а головне зручним автобусом, а безкоштовний проїзд сьогодні – на межі фантастики.

5 кращих громадських просторів для мешканців Івано-Франківська. Простори будуть в різних мікрорайонах міста та фінансуватимуться компанією M GROUP DEVELOPMENT.

Для багатодітних сімей міста компанія приготувала приємний сюрприз – 10 квартир в подарунок. Кожна із квартир M GROUP DEVELOPMENT сучасна, затишна та якісна, тому майбутні мешканці будуть у захваті від такого подарунку.

Приємні сюрпризи на цьому не закінчуються. Свої презенти отримають також і клієнти компанії M GROUP DEVELOPMENT. 15 липня, в день річниці компанії, буде розіграно 15 автомобілів серед всіх клієнтів БК, а вручення виграних авто відбудеться на концерті з нагоди ювілею компанії.

Для професійних спортсменів з’явилась можливість відвідувати улюблений спорт-клуб HAZARD абсолютно безкоштовно. M GROUP DEVELOPMENT дарує 30 річних абонементів для професійних спортсменів Івано-Франківська.

100 сучасних квартир для громади міста. Омріяне житло стало ще доступнішим з будівельною компанією M GROUP DEVELOPMENT.

Для студентів, які всіляко проявляють себе, чекає щедра винагорода. 200 щомісячних доплат до стипендій кращим студентам – по 1000 грн. Тепер у студентів з’явиться додаткова мотивація гризти граніт науки.

Зараз дуже важливо підтримувати та допомагати людям, які не в змозі забезпечити себе повноцінно. Саме тому компанією було вирішено виділити 300 щомісячних доплат по 1000 грн. сім’ям, в яких є особи з інвалідністю.

Літні люди – ланка найбільш соціально незахищених людей, а тому команда M GROUP DEVELOPMENT не могла обійти стороною цю проблему і вирішила – 1000 щомісячних доплат до пенсій пенсіонерам міста – по 1000 грн.

Для того, щоб трохи розважитися і відволіктися від буденності у цей непростий час, компанія влаштовує великий святковий концерт. Сам концерт відбудеться в рідному місті компанії – Івано-Франківську – для всіх мешканців та гостей міста.

 

M GROUP DEVELOPMENT – ОБИРАЙ НАЙКРАЩЕ!!!

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...