Зеленський пояснив, чому віддає посади знайомим та друзям — у країні кадровий голод. ВІДЕО

Президент Володимир Зеленський поскаржився на кадровий голод у країні, пояснивши цим той факт, що багато державних посад отримують його друзі або колеги з “Кварталу 95”.

Про це Зеленський заявив на прес-конференції, присвяченій річниці президентства, пише Громадське. 

Зеленського запитали, чому він перед виборами критикував Порошенка за призначення друзів та кумів на держпосади, а після перемоги вже сам став це робити, зокрема призначив друга Івана Баканова главою СБУ, друга Андрія Єрмака — главою Офісу президента. Також призначення отримала велика кількість «кварталівців».

Зеленський на це відповів, що кума і військового друга не призначав, а обирає, як і обіцяв перед виборами, «нових людей».

Якщо у вас є чиста людина, яка дійсно може бути генпрокурором, дайте мені таку людину, будь ласка. У нас кадровий голод в країні! Я не можу знайти зараз гарного міністра культури (взагалі то це не компетенція президента — ред.). Нам дуже складно знайти міністра освіти», — наголосив він.

Також президент поскаржився, що будь-які призначення одразу пов’язують з олігархами.

Нам дуже складно знайти міністра енергетики, тому що яку б людину ви не взяли, на наступний день ЗМІ пишуть — це точно людина Ахметова, чи людина Коломойського, чи пана Пінчука. Скажіть, де в нас незалежні енергетики в країні? Дайте мені», — додав президент.

Раніше повідомлялось, що за рік президентства Зеленського понад 30 «кварталівців» та їхніх знайомих отримали держпосади.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...