МФК”Прикарпаття” завершив сезон

Першої ліги не буде дограний за регламентом у повному вигляді.

Чемпіонат Першої ліги не буде дограний за регламентом у повному вигляді. Таке рішення було прийнято на Раді ліг ПФЛ, яке відбулося 21 травня на стадіоні «Оболонь Арена» в Києві. Шість клубів проголосували «за», 8 – «проти», один «утримався», а представники ще одного клубу були відсутні на зборах, повідомляють на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту.

Учасники Ради ліг не змогли вирішити, в якому вигляді необхідно завершити чемпіонат Першої ліги. ПФЛ звернеться до кожного з клубів із опитуванням щодо формату завершення змагань: провести міні-турнір за підвищення в класі у Favbet Лігу і за право залишитись у Першій лізі. Також розглядаються варіанти залишити поточне турнірне становище команд або анулювати результати сезону 2019/20.

Прийняте рішення згодом буде направлено на виконком УАФ для затвердження. Натомість клуби Другої ліги прийняли рішення не догравати решту матчів чемпіонату. Нагадаємо, що змагання у Першій і Другій лігах ПФЛ через карантин так і не поновилися після зимової перерви.

Ми не бачимо сенсу відновлювати чемпіонат. Для кого ми будемо грати – для порожніх трибун? Якщо Прем’єр-лігу ще десь транслює телебачення, то у нас лише одну гру в турі показує XSPORT.
Немає сенсу ризикувати людьми. Ми можемо розпочати, а через тур-два закінчити. Зараз будь-яку область можуть закрити в будь-який момент. Ми ж бачимо, що коронавірус не йде на спад. І це ще без масового тестування.
Треба закінчувати в тому вигляді, який є наразі у турнірній таблиці – зі збереженням обміну між лігами, щоб все було чесно та прозоро. У таблиці заслужені результати – ніхто не скаже, що щось сфальсифіковано, чи хтось комусь щось заважав. Я розумію, що в деяких клубів амбіції перевершують. Але хто ж їм не давав грати? – каже Василь Ольшанецький, президент МФК “Прикарпаття”.

Нагадаємо, що за підсумками 19-ти зіграних матчів Команда Рідного Краю займає 11-ту сходинку, набравши 20 залікових пунктів.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...