Через митницю для прикарпатця намагалися незаконно ввезти вантажівку

Працівники митниці викрили спробу незаконного ввезення вантажівки вартістю майже 300 тис. гривень.

У пункт пропуску “Краківець-Корчова” в’їхав тягач DAF з напівпричепом під керуванням громадянина Республіки Польщі. До митного контролю він подав товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу приватного підприємства у Волинській області переміщував напівпричіп KOEGEL S24-1 2014 року виготовлення. Сам тягач заявив у митний режим тимчасового ввезення, інформують у Галицькій митниці Держмитслужби.

Під час митного контролю працівники митниці встановили, що насправді тягач DAF напередодні було продано на території РП, його вартість 10 тис. EUR (євро). Продавцем є фірма з м. Познань, а отримувачем – громадянин з Івано-Франківщини. Про це водій не повідомив, документів до митного контролю не подав.

Так, громадянин під виглядом транспортного засобу комерційного призначення, переміщував транспортний засіб, як товар, який підлягає митному оформленню в режимі «імпорт» та сплаті відповідних митних платежів.

Транспортний засіб марки DAF XF 460, 2015 року виготовлення затримано. Його точну вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...